Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 580

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 580

Publikacja na temat Tygodnia Edukacji Globalnej 2016

ceo-kopiaCentrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) zaprasza do zapoznania się z najnowszą publikacją dotyczącą Tygodnia Edukacji Globalnej.

Broszura „Rozmawiajmy o uchodźcach. #RazemDlaPokoju” to kompendium wiedzy o tym, czym jest TEG, motywach wyboru takiego hasła dla naszych działań w roku 2016 oraz kilka pomysłów na działania w szkołach i instytucjach.

Publikacja dostępna jest pod poniższym linkiem: http://migracje.ceo.org.pl/content/publikacje

 

CEO zaprasza również do zamawiania innych publikacji opracowanych w ramach projektu „Rozmawiajmy o uchodźcach”! Publikacje są bezpłatne, a koszty przesyłki pokrywa Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Zamówienia można składać za pomocą formularza dostępnego tutaj: www.bit.ly/Rozmawiajmy_Publikacje

Formularz jest udostępniony poprzez portal Społeczność CEO – jeśli posiadasz już konto, zaloguj się. Jeśli nie posiadasz konta, zapraszamy do rejestracji – dzięki niej będziesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące prowadzonych przez CEO projektów.

Zobacz także...