Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 580

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 580

Zaproszenie na seminarium: Czy pieniądz może sprawiedliwie rządzić światem?

Termin: 23 listopada

Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do organizacji, które zajmują się tematyką zrównoważonego rozwoju, zadłużenia i polityki finansowej, sprawiedliwości globalnej, praw człowieka i praw pracowniczych, odpowiedzialności społeczną biznesu, edukacją globalną.

Tematem przewodnim spotkania będzie (nie)sprawiedliwość finansowa w odniesieniu do krajów globalnego Południa, w kontekście odpowiedzialności rządów, korporacji, instytucji publicznych i obywateli.

Seminarium będzie okazją do żywej wymiany pomiędzy organizacjami, think-tankami i akademikami o problemach i rozwiązaniach dotyczących takich zagadnień jak finansowanie rozwoju, światowy system finansowy, walka z nierównościami i kryzysem zadłużenia.

Poprzez seminarium pragniemy wnieść świeży powiew do polskiej debaty publicznej :)

Chcielibyśmy, aby był to początek dłuższej wymiany, dyskusji, a może i współpracy pomiędzy środowiskami, którym bliskie są idee odpowiedzialności i sprawiedliwości globalnej.

ZGŁOSZENIA: na adres mailowy marcin.wojtalik@igo.org.pl

Zobacz także...