Programy edukacyjne Polskiej Akcji Humanitarnej

Obecnie prowadzona jest rekrutacja do trzech w pełni darmowych programów edukacyjnych Polskiej Akcji Humanitarnej.

Lekcje Pomagania

Lekcje Pomagania to program wprowadzający w zagadnienie humanitaryzmu oraz pomocy ludziom bez względu na pochodzenie. Skierowany jest on do szkół podstawowych, ponadpodstawowych, bibliotek i placówek wychowawczo-oświatowych. Program to cykl 8-10 lekcji o mądrym pomaganiu na semestr lub cały rok szkolny.

Świat w Przedszkolu

Świat w Przedszkolu to program, który kierujemy dla grup 5- i 6-latków. Jego celem jest pokazanie poprzez zabawę i rozmowy, że wszyscy jesteśmy częścią świata. Program wpisuje się w założenia edukacji globalnej i skupia się przede wszystkim na poszukiwaniu współzależności oraz wzmacnianiu otwartości na różnorodność.

Godziny Wychowawcze ze Światem

Godziny Wychowawcze ze Światem to dobrze już znany cykl zajęć będący zaproszeniem do zgłębiania wyzwań współczesnego świata. Zajęcia można realizować na wszystkich poziomach edukacyjnych.

Zapraszamy!