Włącz się!

Tydzień Edukacji Globalnej 2021 – CZAS START! 

  1. edycja europejskiego Tygodnia Edukacji Globalnej odbędzie się w dniach 15 – 21 listopada 2021.

Grupa Zagranica – jako organizacja koordynująca – zaprasza do włączenia się w obchody TEG pod hasłem:

<< Działajmy RAZEM! To nasz wspólny świat>>

Zachęcamy wszystkie organizacje, instytucje prywatne i publiczne w Polsce, którym bliska jest idea edukacji globalnej, do włączenia się w Tydzień Edukacji Globalnej, poprzez organizację wydarzeń lub kampanii.

Co planujemy w tym roku?

Jak można włączyć się w TEG?

Zorganizujcie pokaz filmu, grę miejską, spotkanie z gościem, wystawę, konkurs plastyczny, warsztaty… Tegoroczne hasło daje wiele możliwości na wspólne działania edukacyjne! Zachęcamy, aby informacje o nich były oznaczone hasłem:

<< Działajmy RAZEM! To nasz wspólny świat>>

Informując o swojej akcji na Facebooku, Twitterze, Instagramie i w innych mediach społecznościowych używajcie hasztagu #TEG2021 #GEW2021 #NaszWspólnyŚwiat #GlobalneWyzwania. Dzięki temu łatwiej będzie zainteresowanym osobom trafić na Wasz przekaz, a nam promować Wasze działania.

Jakie wsparcie promocyjne oferujemy?
Jeśli chcesz, żeby informacja o Twoim wydarzeniu znalazła się na stronie www.teg.edu.pl wypełnij formularz, który dostępny jest pod tym linkiem.

Plakat

Na stronie www.teg.edu.pl znajdziesz również plakat z tegorocznym hasłem, który możesz ściągnąć i wydrukować.
Jeśli chcesz otrzymać pakiet informacji odnośnie TEG 2021 i pozostać z nami w stałym kontakcie, zachęcamy do zapisania się do naszego okolicznościowego newslettera: http://eepurl.com/c55lSz.
Jego pierwsza w tym roku odsłona wystartuje już w październiku!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Ela Kielak (teg@zagranica.org.pl)

Tydzień Edukacji Globalnej 2021 organizujemy wspólnie z Polską Akcją Humanitarną, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Polskim Stowarzyszeniem Sprawiedliwego Handlu oraz Stowarzyszeniem Niemarudni.pl.

Wydarzenie jest współfinansowane przez Radę Europy i Unię Europejską.