Tydzień Edukacji Globalnej 2019

21. edycja europejskiego Tygodnia Edukacji Globalnej odbędzie się w dniach 18 – 24 listopada. Grupa Zagranica – jako organizacja koordynująca – zaprasza do włączenia się w obchody TEG, pod hasłem:

<< Obudźmy się! To ostatni dzwonek dla klimatu!>>

Zachęcamy wszystkie organizacje, instytucje prywatne i publiczne w Polsce, którym bliska jest idea edukacji globalnej, do włączenia się w Tydzień Edukacji Globalnej, poprzez organizację wydarzeń lub kampanii.

Jak można włączyć się w TEG?

Zorganizujcie pokaz filmu, grę miejską, spotkanie z gościem, wystawę, konkurs plastyczny, warsztaty… Możliwości jest wiele! Zachęcamy, by głównym motywem wydarzeń były działania na rzecz klimatu, a informacje o nich były oznaczone hasłem:

<< Obudźmy się! To ostatni dzwonek dla klimatu!>>

Informując o swojej akcji na Facebooku, Twitterze, Instagramie i w innych mediach społecznościowych używajcie hasztagu #TEG2019 #GEW2019 #OstatniDzwonek #DlaKlimatu. Dzięki temu łatwiej będzie zainteresowanym osobom trafić na Wasz przekaz, a nam promować Wasze działania.

Proponujemy też inne hasztagi wykorzystywane przez ruchy społeczne zaangażowane w przeciwdziałanie zmianom klimatu:

PL: #StrajkKlimatyczny #Klimat #KryzysKlimatyczny #AkcjaKlimatyczna
EN: #ClimateChange #ClimateEmergency #ClimateBreakdown

Jakie wsparcie promocyjne oferujemy?

Jeśli chcesz, żeby informacja o Twoim wydarzeniu znalazła się na stronie www.teg.edu.pl wyślij wiadomość o planowanych działaniach (co? gdzie? kiedy? prosimy o zredagowany opis na stronę) na adres: teg@zagranica.org.pl.

Informacje o poszczególnych akcjach będziemy również umieszczać w wydarzeniu: http://bit.ly/TEG2019.

Jeśli chcesz otrzymać pakiet informacji odnośnie TEG 2019 i pozostać z nami w stałym kontakcie, zachęcamy do zapisania się do naszego okolicznościowego newslettera: http://eepurl.com/c55lSz.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

 

Możesz również polubić…